menu zatvoriť menu

SQUASHOVÝ ODDIEL – SPORT CLUB POHODA

Squashový oddiel je jedným zo štyroch  oddielov, ktoré SPORT CLUB POHODA Trnava (SCP) združuje.

Squashový oddiel vznikol v roku 2005 a v nasledujúcom roku (2006) sa stal SPORT CLUB POHODA členom Slovenskej squashovej federácie (SSQA). Odvtedy sa nepretržite zapája do súťaží (turnajov a squashovej ligy) organizovaných SSQA. Je jediným squashovým oddielom na území mesta Trnava.

Naše úspechy

V prvých sezónach nastupoval squashový oddiel SPORT CLUBU POHODA v 2. squashovej ligy – skupiny Západ, kde dosiahol veľmi dobré výsledky. V sezóne 2010/2011 si vybojoval možnosť štartovať 1.celoslovenskej squashovej lige, ktorej účastníkom je dodnes, s vynikajúcimi výsledkami.

 

Najznámejšími seniorskými reprezentantmi squashového oddielu v doterajšom období boli: Faguľa Peter, Gašparík Lukáš, Hrnčír Ľuboš, Hudák Štefan, Jakabšic Jakub, Kmety Peter, Kavuljak Juraj, Nižňanský Libor, Polák Martin, Polák Michal, Schmidt Róbert, Tepala Michal a mnoho ďalších.

 

Squashový oddiel SPORT CLUBU POHODA je každý rok organizátorom viacerých seniorských a juniorských turnajov pod hlavičkou SSQA. Taktiež pravidelne pripravuje Majstrovstvá Trnavy v squashi vo všetkých vekových a výkonnostných kategóriách.

 

Kompletné výsledky turnajov, jednotlivých ročníkoch squashovej ligy nájdete v časti „Squash – PODUJATIA“ na našej web stránke.

DSC_0002-001