menu zatvoriť menu

Rekvalifikácia – Inštruktor Aerobiku I. kvalifikačného stupňa 2024

Miesto a dátum: Sport centrum Pohoda (08.06.2024)

 

Všetky potrebné informácie nájdete v priloženom letáku Pozvánka Rekvalifikačný kurz Inštruktor aerobiku I.stupeň

 


INFORMÁCIA PRE VŠETKÝCH DRŽITEĽOV OSVEDČENIA O ODBORNEJ SPÔSOBILOSTI INŠTRUKTOR AEROBIKU I. alebo II. kvalifikačného stupňa

 

REKVALIFIKAČNÝ KURZ INŠTRUKTOR AEROBIKU I. kvalifikačného stupňa

 

  1. podľa novelizovaného zákona o športe môže vydávať osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre Inštruktora (Aerobiku, Pilates, Jógy, …) I. a II. kvalifikačného stupňa vydávať iba Fakulta telesnej výchovy a športu
  2. všetky vydané Osvedčenia o odbornej spôsobilosti pred 31.12.2016 mali platnosť 5 rokov teda max do 31.12.2021
  3. podľa súčasnej novely zákona o športe majú nové Osvedčenia o odbornej spôsobilosti platnosť na dobu NEURČITÚ
  4. všetci, ktorým skončila platnosť pôvodných Osvedčení musia teda absolvovať REKVALIFIKAČNÝ KURZ (1-dňový kurz vo forme workshopu) a bude im vydané nové Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na dobu NEURČITÚ a vydá im ho Fakulta telesnej výchovy a športu
  5. naše školiace centrum aerobiku uzatvorilo (ako jediné na Slovensku) dohodu o spolupráci s Fakultou telesnej výchovy a športu a teda môžeme organizovať v spolupráci s FTVŠ školenia Inštruktor Aerobiku I. a II. kvalifikačného stupňa (pracujeme aj na spolupráci v oblasti Inštruktor Jógy a Pilates)
  6. najbližší termín a podrobné informácie k prihláseniu na rekvalifikačný kurz nájdete v prílohe

 

8.06. 2024 | Aerobic | Komentáre vypnuté na Rekvalifikácia – Inštruktor Aerobiku I. kvalifikačného stupňa 2024

.