menu zatvoriť menu

UPOZORNENIE KU ŠKOLENIAM – momentálne neškolíme !!!

UPOZORNENIE KU ŠKOLENIAM – momentálne neškolíme !!!

 

na základe rozhodnutia krízového štábu Slovenskej republiky ohľadom šírenia COVID-19, musíme odložiť všetky školenia, ktoré sa mali v nasledujúcom období uskutočniť.

Stále sme v kontakte s jednotlivými lektormi a akonáhle budeme mať povolené uskutočňovať školenia, tak zverejníme náhradné termíny všetkých odložených školení.
Ak ste boli už na niektoré školenia prihlásený (resp. mali ho aj zaplatené), dostanete priamo na mail alebo telefonicky od p. Ivanovičovej informáciu o náhradnom termíne. Ak by Vám náhodou náhradný termín nevyhovoval tak Vám potom zaplatené štartovné samozrejme v plnej sume vrátime. NIKOMU ZAPLATENÉ ŠTARTOVNÉ NEPREPADNE !

O všetkých nových skutočnostiach Vás budeme informovať na našej web stránke www.pohoda-club.sk alebo na FB stránke https://www.facebook.com/pohodacentrum/, resp. ako som už písal, všetci prihlásení dostanú informáciu aj priamo (mailom, telefonicky).

Ďakujeme za pochopenie a dúfame, že sa situácia čo najskôr zlepší a budeme Vás môcť čo najskôr privítať na školení. Zatiaľ sa snažíme pripravovať, obnovovať naše priestory tak, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie.

Do skorého videnia

Krištofík Dárius – riaditeľ školiaceho centra aerobiku POHODA Trnava

31.12. 2020 | Aerobic | Komentáre vypnuté na UPOZORNENIE KU ŠKOLENIAM – momentálne neškolíme !!!
designed by